Київ вул.Бориспільська 7 

ua | ru
Меню

УСТАНОВКА ЗАГОРОДЖЕНЬ

УСТАНОВКА ЗАГОРОДЖЕНЬ

Як відбувається установка загороджень?

  • Підготовчий етап. Перш ніж приступити до монтажу, слід належним чином підготувати робочу площадку. Територія повністю очищається від сміття, після чого позначаються всі підземні комунікації.
  • Земляні роботи. На цьому етапі виконується розмітка периметра, що дозволяє забезпечити точність установки елементів загороджень. Після того як територія розмічена, робочі приступають до буріння свердловин під опорні стовпи. Більшість сучасних металевих огорож, представлених у продажу, вимагають використання бетонної опалубки для кращої фіксації.
  • Збірка і монтаж огороджувальних конструкцій. На цьому етапі панелі і секції з'єднуються між собою і кріпляться до опорних стовпів. Для додаткового захисту від несанкціонованого демонтажу можуть використовуватися металовироби з нестандартними розмірами.

Важливість правильної установки загородження

Монтаж конструкцій - це достатня відповідальна операція, від якості виконання якої залежить не тільки термін служби огорожі, але і безпеку об'єкта. В процесі установки загороджень надзвичайно важливо уникати будь-яких перекосів опорних стовпів - як правило, для цієї мети застосовуються високоточні лазери. Перш ніж приступити до монтажу панелей або сітки, необхідно дочекатися, поки бетонна суміш набере достатню міцність.

Хочете купити загородження і замовити установку? Консультанти Компанії Спірит неодмінно прийдуть на допомогу. Компанія здійснює продаж і монтаж огороджувальних конструкцій як в Києві, так і в інших містах.

Заявка на послугу:УСТАНОВКА ЗАГОРОДЖЕНЬ
Ви можете залишити заявку на замовлення послуги і наш менеджер зв'яжеться з вами.
Замовити


Повернення до списку

замовлення послуги
Ім'я*
Ваша електронна пошта
Телефон*
Повідомлення
CAPTCHA
CAPTCHA
Введіть літери, які ви бачите на зображенні*
© 2016 Сайт компанії

Системи огорож для спортивних, промислових і адміністративних об'єктів Spirit Company

Україна, м.Київ, вул. Бориспільська 7, оф.231(044) 490-40-04
(067) 523-40-04


Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: вихіднийВпроваджено
VSRT3S1_VILKA